Skip to main content Skip to search

Про нас

Бюро перекладів "Європа плюс" в Чернівцях

Понад 16 років професійний та дружній колектив бюро перекладів «Європа плюс» успішно та якісно працює більш ніж з 60 мовами світу, та надає свої послуги усім приватним особам, а також компаніям.

Наше бюро постійно розвивається, щоб забезпечити високу якість перекладу та обслуговування наших клієнтів. Ми орієнтовані на довготривале партнерство, тому наш клієнт отримує значні переваги від співпраці з нами:

  1. Ми гарантуємо надійність співпраці з нами, адже нам довіряють клієнти вже понад 14 років.
  2. Гарантуємо найшвидші можливі терміни надання наших послуг.
  3. Ми працюємо ефективно та сумлінно, оскільки переклади, що виконуються нашими перекладачами, проходять обов’язкову коректуру та редактуру, а якість надання послуг постійно контролюється нашими менеджерами.
  4. Ми знаємо все про особливості процедури міжнародної легалізації документів.
  5. Постійно співпрацюємо з Міністерствами та Посольствами.
  6. Гарантуємо повну конфіденційність. З яким би документом ми не працювали, ми завжди стоїмо на захисті вашого особистого життя і не допустимо розголошення будь-якої інформації про вас або третіх осіб.
  7. Ми працюємо для Вас! Для постійних клієнтів та посередників діє система знижок – 10% від загальної вартості замовлення!

Послуги нашого бюро перекладів Європа плюс орієнтовані в першу чергу на клієнтів – ми прагнемо до довготривалої та плідної співпраці з кожним нашим замовником та докладаємо для цього усіх зусиль.

Наш колектив

400

Задоволених клієнтів

10

Років співпрацюємо з міністерствами

3

Співробітників

40

Мов перекладаємо