Skip to main content Skip to search

Апостиль

Апостиль документів в Чернівцях

На документах, які видаються компетентними органами однієї держави, та будуть в подальшому використовуватись на території інших держав,
проставляється спеціальний штамп – «апостиль».

Така форма легалізації визнається усіма дипломатичними консульствами та державними органами держав-учасників Гаазької конвенції. Відповідно до вимог Конвенції апостиль покликаний засвідчити справжність підпису та повноважень особи, яка підписала документ, автентичність відбитку печатки або штампа, якщо він присутній на документі. Україна у 2003 році підписала Гаазьку конвенцію і з цього часу на її території визнається апостиль.

Бюро «ЄВРОПА ПЛЮС» надає послуги з проставлення апостилю в таких державних органах:

  • Міністерстві юстиції (документи управлінь міністерства, органів нотаріату та судових інстанцій);
  • Міністерстві освіти та науки (всі документи, що свідчать про отримання освіти та навчання);
  • Міністерстві закордонних справ (на всіх документах, не віднесених до компетенції інших органів).

Що таке подвійний апостиль?

Окрім того, ми надаємо послуги з проставлення «подвійного апостилю».

Подвійний апостиль — це штамп, який проставляється на оригіналах документів та на нотаріально засвідчених перекладах тих самих документів.

Передусім необхідно проставити штамп «апостиль» на оригіналах документів, потім виконується кваліфікований переклад, нотаріальне засвідчення, а після цього на нотаріально засвідченому перекладі документу проставляється другий апостиль.

Подвійний апостиль необхідний, коли документи потрібно підготувати для подання в наступні країни: Швейцарія, Португалія, Франція, Бельгія, Норвегія, Голландія, Данія, Австрія, Бельгія, Великобританія

Чому ви повинні звернутися до нас?

Нашим клієнтам ми надаємо об’єктивну і повну інформацію щодо оформлення «Апостиля». Вам достатньо зателефонувати нам, щоб безкоштовно отримати всю необхідну інформацію про процедуру оформлення документа з урахуванням вимог тієї країни, де ви плануєте пред’являти документ.

Ми візьмемо на себе турботи з отримання штампа «Апостиль» на документі. При цьому від вас не буде потрібно особистої присутності або оформлення довіреності у нотаріуса.