Skip to main content Skip to search

Dichiarazione di valore

Здійснення легалізації документів для Італії

Легалізація документів — затребувана процедура для тих, хто хоче продовжити навчання або знайти роботу в Італії. Обов’язковим пунктом є отримання декларації – Dichiarazione di valore.

Усі отримані документи з навчальних закладів мають бути засвідчені у відділі Міністерства освіти і науки України спеціальним штампом – «Апостиль». Це дозволяє офіційно легалізувати документи, щоб затвердити їх значимість в іноземних державах.

Далі виконується переклад диплому та інших довідок за допомогою спеціаліста в посольстві. Отримані документи обов’язково засвідчуються в дипломатичному представництві Італії. Також допускається робота з дипломованим перекладачем, роботу якого засвідчують через нотаріуса. Потім проставляють другий «Апостиль» на перекладі в Міністерстві Юстиції.

ВАЖЛИВО! Для проходження в будь-який університет Італії потрібна наявність середньої освіти з підтверджуючими документами (атестат та диплом з додатком).

Отримання Dichiarazione di valore для подальшого навчання:

  1. Від заявника потрібні документи з навчальних закладів із штампом «Апостиль». Апостильовані свідоцтва підлягають перекладу та подальшому затвердженню через посольство Італії.
  2. Другий спосіб. Виконується переклад із завіреною печаткою нотаріуса та штампом «Апостиль», проставленим на свідоцтві у Міністерстві Юстиції. Додатково додається ксерокопія усіх сторінок кожного документа.

Для оформлення Dichiarazione di valore для отримання роботи необхідні:

  1. Дані про освіту з позначкою «Апостиль» та засвідченим перекладом в посольстві Італії. Також підійде переклад, засвідчений нотаріусом, з отриманим штампом «Апостиль» через Міністерство Юстиції. В пакет документів додаються ксерокопії усіх сторінок.
  2. Копія трудової книги, засвідчена нотаріусом. Обов’язково надається переклад, затверджений в посольстві. Можна виконати переклад у дипломованого перекладача та засвідчити нотаріально. Якщо трудова книжка відсутня, необхідно надати заяву від зацікавленої особи.

Додатково до кожного набору документів додаються:

  • заява італійською мовою від власника документів про отримання декларації на бланку в посольстві Італії;
  • ксерокопія закордонного паспорту;
  • копія дозволу на перебування в країні, в яку направляється людина.

Зверніть увагу! Надана інформація може змінюватись. Посольство залишає за собою право змінювати перелік документів та вимагати надання інших довідок.