Skip to main content Skip to search

Нострифікація

Нострифікація закордонних документів про освіту в Чернівцях

Процедура нострифікації документа про вищу освіту, виданого в ВНЗ іншої держави – це визнання в Україні диплому, отриманого за кордоном, наприклад, отриманий документ, що підтверджує навчання в польському або німецькому ВНЗ прирівнюється до свідоцтва українських вищих навчальних закладів.

В ситуації невизнання документа про освіту може опинитись кожний, хто приїхав працювати і іншу країну.  Агностування закордонних дипломів в Україні виконує МОН України.

Для швидкого та результативного вирішення цієї проблеми звертайтесь до нас, адже ми виконуємо нострифікацію свідоцтв про вищу освіту якісно, та в необхідні терміни.

Що потрібно для нострифіації диплома

Щоб виконати дану процедуру у нас, вам знадобиться:

  • зробити апостиль (окрім країн СНД) –  правове підтвердження дійсності закордонного посвідчення, а також переклад, засвідчений нотаріусом. Апостиль представляє собою штамп, який ставлять на всіх освітніх свідоцтвах та підшивають до оригіналів;
  • документальне підтвердження факту навчання у ВНЗ;
  • копія документу про акредитацію навчального закладу – офіційний папір, виданий Міністерством освіти.

Після того, як ви проведете оплату всіх послуг, наданих Міністерством освіти і науки України, знадобиться від 1 до 4 місяців для завершення нострифікації закордонного свідоцтва про навчання.